O nas

o nasGrupa Konsultacyjna jest podlaską firmą doradczą. Powstała w 2003 roku. Pierwotnym obszarem działania firmy był przede wszystkim region województwa podlaskiego - usługi były skierowane do

firm krajowych i zagranicznych funkcjonującym na terenie Podlasia. Konsekwentna budowa jakości oferowanych usług spowodowała, że obecnie firma działa i realizuje zlecenia na terenie całego kraju również dla firm spoza regionu Polski Wschodniej.

Firma działa w trzech głównych obszarach:

  • rekrutacji i ocena personelu,
  • szkolenia kompetencji zawodowych i osobistych,
  • doradztwa w zakresie zarządzania firmą i personelem oraz strategii marketingowych

We wrześniu 2006 firma uruchomiła regionalny, internetowy serwis rekrutacyjny PRACABIALYSTOK.PL. Był to jedyny taki serwis na terenie województwa podlaskiego przeznaczony dla naszego regionu. Podstawowym zadaniem serwisu było umożliwienie kontaktu pracodawców z osobami poszukującymi pracę przy jednoczesnym otwarciu dla pracowników możliwości pracy i rozwoju na terenie województwa podlaskiego. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i dzięki wsparciu funduszy z UE serwis rekrutacyjny został zmodyfikowany i pojawił się w roku 2012 w nowej odsłonie jako ogólnopolski serwis rekrutacyjny WWW.PRACATOBIE.PL. W chwili obecnej z narzędzi serwisu korzysta kilkaset firm z całej Polski i odwiedza go kilka tysięcy osób dziennie. W Grupie Konsultacyjnej na stałe pracuje 8 osób, wśród których jest troje psychologów. Firma posiada własne zaplecze badawcze testami psychologicznymi. W swojej dyspozycji ma wszelkie testy psychologiczne przeznaczone do badań pracowników na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz specjalnie przygotowane pomieszczenie do przeprowadzania badań testami psychologicznymi. Ponadto dwie osoby w firmie posiadają licencję na wykorzystywanie metody Thomas International Management System w celu rekrutacji i wspomagania zarządzania personelem. Jest to jedyna firma doradcza na rynku podlaskim posiadająca w dyspozycji narzędzie TIMS i posługująca się tak szerokim wachlarzem badań psychologicznych pracowników. Firma stale współpracuje z zespołem profesjonalnych Trenerów i od 2003 roku Trenerzy firmy przeprowadzili ponad 1000 dni szkoleniowych z czego większość była szkoleniami zamkniętymi - dedykowanymi konkretnym Klientom i ich potrzebom. Grupa Konsultacyjna jest jedną z pierwszych na terenie Białegostoku i największych agencji zatrudnienia w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i doradztwa zawodowego. Jesteśmy po to, żeby nasi Klienci zatrudniali tych, którzy są im rzeczywiście potrzebni w tworzeniu wartości firmy.

Marek Masalski 

 

    

 

Nasz adres

"Grupa Konsultacyjna"
Marek Masalski
ul. gen. Wł. Andersa 38, IV piętro
15-113 Białystok
woj. podlaskie

Dane kontaktowe

tel. 85 662 37 40
fax. 85 662 37 41
www.grupakonsultacyjna.pl
www.pracatobie.pl
biuro@grupakonsultacyjna.pl

Dojazd

Nasi Partnerzy

Copyright © Grupa Konsultacyjna 2024 | Template by Joomla Templates

Przejdź do góry