Witamy na stronie internetowej Grupy Konsultacyjnej

Doradztwo

Joomla 1.7 GreenStyle Premium TemplateGrupa Konsultacyjna projektuje i prowadzi programy oraz konsultacje doradcze w zakresie ogólnych metod zarządzania, zarządzania procesami produkcyjnymi i administracyjnymi, zarządzanie personelem.

Czytaj więcej...

O nas

o nasGrupa Konsultacyjna jest podlaską firmą doradczą. Powstała w 2003 roku. Pierwotnym obszarem działania firmy był przede wszystkim region województwa podlaskiego - usługi były skierowane do

Czytaj więcej...

Rekrutacja

Joomla 1.7 GreenStyle Premium TemplateOferujemy pełen zakres usług w obszarze rekrutacji; posiadamy profesjonalny warsztat i narzędzia, które dobieramy indywidualnie do potrzeb określonego procesu rekrutacji:

Czytaj więcej...

Ocena personalna

Ocena personalnaGrupa Konsultacyjna jest specjalistyczną firmą doradczą wspierającą zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie m.in. rekrutacji, szkolenia i oceny personelu. Proponujemy Państwu nowatorski produkt

Czytaj więcej...

Szkolenia

Joomla 1.7 GreenStyle Premium Template

Firma stale współpracuje z zespołem profesjonalnych Trenerów i od 2003 roku Trenerzy firmy przeprowadzili ponad 1000 dni szkoleniowych z czego większość była szkoleniami zamkniętymi - dedykowanymi konkretnym Klientom i ich potrzebom.

Czytaj więcej...

Oferty pracy

Joomla 1.7 GreenStyle Premium TemplateNasze oferty pracy znajdziesz na ogólnopolskim serwisie rekrutacyjnym WWW.PRACATOBIE.PL. Aby przejść do ofert kliknij tutaj.