-

Rekrutacja

Joomla 1.7 GreenStyle Premium TemplateOferujemy pełen zakres usług w obszarze rekrutacji; posiadamy profesjonalny warsztat i narzędzia, które dobieramy indywidualnie do potrzeb określonego procesu rekrutacji:

  • edycja ogłoszenia rekrutacyjnego w serwisie www.pracatobie.pl – Konsultant przy współpracy z Klientem redaguje treść ogłoszenia rekrutacyjnego skierowanego do potencjalnej grupy kandydatów. Aplikacje spływają bezpośrednio na e-mail Klienta.

  • rekrutacja internetowa: podstawowy poziom rekrutacji poprzez serwis www.pracatobie.pl i dedykowaną bazę kandydatów - zapewniający dotarcie i pozyskanie maksymalnie dużej liczby osób zainteresowanych pracą na oferowanym stanowisku - współpraca polega w tym przypadku na zebraniu puli kandydatów posługując się dostępnymi dla portalu narzędziami (ogłoszenie, mailing, filtracja ELEKTRONICZNEJ BAZY DANYCH), spośród których wybierane są aplikacje osób, z którymi spotka się Klient - preselekcja.

  • rekrutacja wspomagająca: wszelkie działania wspomagające systemy rekrutacji realizowane przez Klienta własnymi siłami. Najczęściej są to testy kompetencji osobistych bądź schematów zachowań mające na celu pomoc przy podejmowaniu ostatecznych decyzji (koszt od 320 do 780 zł netto za osobę badaną w zależności od wybranego wariantu badań) lub wsparcie na dowolnym etapie rekrutacji (np. udział w wywiadzie rekrutacyjnym).

  • rekrutacja powszechna – poziom podstawowy: działania rekrutacyjne polegają na pozyskaniu kandydatów do procesu rekrutacji poprzez serwis www.pracatobie.pl . z wybranymi kandydatami przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne mające określić poziom ich umiejętności, kwalifikacji zawodowych i osobistych pod kątem przydatności na oferowanym stanowisku. Klientowi zostają przedstawione minimum 2 - 3 osoby spełniające jego deklarowane wymagania.

  • rekrutacja powszechna - pełna: skierowana do maksymalnie szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych, gdzie pierwszym filtrem kandydatów jest sama treść ogłoszenia. Zaletą tych działań jest całkowite odciążenie Klienta z procesu rekrutacji - decyduje on o wyborze pracownika z minimum dwóch przedstawionych mu kandydatur, które zostaną wybrane w procesie oceny ich kompetencji zawodowych i osobowościowych. Zakres działania obejmuje poziom podstawowy rekrutacji powszechnej oraz dodatkowo badania profili osobowych przy użyciu baterii testów psychologicznych i opracowanie profili przydatności tych osób. Każdy proces rekrutacji, w wyniku którego Klient zatrudni pracownika podlega 3 -miesięcznej gwarancji w zakresie wymagań określonych w zleceniu.


Gwarancja - Standardowym rozwiązaniem w naszej firmie jest gwarancja udzielana na zatrudnionego za naszym pośrednictwem (w ramach rekrutacji powszechnej pełnej) pracownika na okres próbny jego prac w zakresie wymiarów podlegających procesowi rekrutacji.

Nasz adres

"Grupa Konsultacyjna"
Marek Masalski
ul. gen. Wł. Andersa 38, IV piętro
15-113 Białystok
woj. podlaskie

Dane kontaktowe

tel. 85 662 37 40
fax. 85 662 37 41
www.grupakonsultacyjna.pl
www.pracatobie.pl
biuro@grupakonsultacyjna.pl

Dojazd

Nasi Partnerzy

Copyright © Grupa Konsultacyjna 2024 | Template by Joomla Templates

Przejdź do góry